Закохані в Київ (2012)

Ідея подарувати українській столиці власний кіноальманах про любов народилася навесні 2010 року. Проект очолив Володимир Хорунжий - український продюсер, який пропрацював 20 років у Голлівуді. Згідно з концепцією, своє бачення кохання у сучасному мегаполісі, показали 8 молодих українських режисерів. У головних ролях - Ада Роговцева, Віталій Лінецький, Артем Семакін, Ілля Ісаєв, Олександр Яценко та Олена Фесуненко. Проект також ознаменувався двома акторськими дебютами українських медіазірок  Івана Дорна і Даші Астаф'євої.

Світова прем'єра «Закоханих в Київ» пройшла в травні 2011 року на Міжнародному кінофестивалі в Монако. Буквально через кілька днів генеральний продюсер Володимир Хорунжий презентував український фільм у Каннах. А з тих пір «Закохані у Київ» отримали більше 60 запрошень на участь у кінофестивалях з різних країн світу, серед яких найпрестижніші кіноогляди Європи та США.

Цілі проекту -
»Представити український кінематограф на міжнародній культурній арені;
»Продемонструвати потенціал українського кіновиробництва на прикладі вже знайомого західної аудиторії формату - коротких метрів про кохання у сучасному мегаполісі;
»Надати можливість самореалізації та творчого зростання для талановитих українських режисерів;
»Розповісти про Київ та його жителів світовій  культурні спільноті у захоплюючій формі, через яскравий і романтичний кінофільм.
Нашi проекти

Всi проекти