Синевир показали на Міждународному Одеському кінофестивалі
30-07-2013 11:52

Друзі,

Хочемо поділиться з Вами хорошими новинами.

У рамках секції "Українські гала-прем'єри Одеського кінофестивалю" відбувся показ довгоочікуваного вітчизняного 3D-хоррора "Синевир".

Фільм жахів представили глядачам продюсер Володимир Хорунжий, сценарист Олександр Алешечкін і Олексій Кашин (3D Planet supervisor-3D) Дія першого українського фільму жахів у форматі 3D, "Синевир", відбувається в радянських Карпатах, в районі озера Синевир - таємничого місця, де туристів очікують дивні події, що порушують спокійний плин приємного відпочинку далеко від цивілізації ... адже ніхто з друзів не підозрював, що там хтось є ...

Зал був переповнений і ніхто не йшов, чекаючи розв'язки. реакція публіки була різною, але в 99% випадків вона була! Ми безмежно раді через те, що фільм не залишив байдужим нікого з присутніх на показі. Було багато позитивних відгуків про якість картинки в 3D і звуку. Таким чином, глядачі на МОКФ підтвердили думку журі Московського Міжнародного фестивалю 3D, на якому «Синевир» отримав Гран-прі в лютому 2013.

Зараз повним ходом йде підготовка до виходу фільму в прокат восени, так що чекати залишилося зовсім недовго.

Дякуємо що залишаєтеся з нами. Слідкуйте за останніми новинами у нас на сайті і на офіційних сторінках в соц мережах.

читать дальше
Де ж Синвир ?
06-02-2013 21:24

Дорогі друзі!


Ми отримали від ваc багато питань через соц. мережі та на сайті фільму "Синевир".


Відповідь на питання, яке вас цікавить "Де ж Синевир?" -


Найголовніше для нас - це бажання зробити "Синевир" 3D незабутнім фільмом по картинці і звуку для нашого глядача. Весь процес постпродакшн був досить складним, адже ми прийняли рішення задіяти виключно Українські компанії по створенню відео та звукового ряду для першого на Україні 3D жанрового кінофільму. У результаті складної і копіткої роботи ми послали наш фільм на Третій Міжнародний 3D - стерео кінофестиваль в Москві. З 17-ти робіт представлених на конкурс "Синевир" отримав Гран При, як кращий повнометражний фільм 3D.

(http://3dfest.ru/winners.html)

Журі, яке складається з професорів по 3D-технологіям, кінокритиків і представників Міністерства культури Росії підтвердило думку всіх, кому довелося побачити наш фільм. Ми сподіваємося, що вам він теж сподобається.Зараз ми активно ведемо переговори з прокатниками і вибираємо дату виходу фільму на екран.


Слідкуйте за новинами на офіційній сторінці та на сайті фільму, як тільки стане відома дата - ви дізнаєтеся про це першими! Дякуємо  за  інтерес до нашого проекту і що залишаєтеся з нами.З повагою,

команда

в Q. Production Studio

читать дальше
"Закохані в Київ" на 21-ому SLIFF
08-10-2012 13:08

Короткометражки з «Закоханих у Київ» пройшли офіційний відбір на 21-му St. Louis International Film Festival, США і будуть показані в програмі цього престижного щорічного фестивалю в листопаді

http://www.cinemastlouis.org/home

читать дальше
Український песиголовець помічений в лісах біля Торонто!
15-09-2012 13:51

Український песиголовець помічений в лісах біля Торонто!

 

Перший вітчизняний фільм жахів у форматі 3D "Синевир" бере участь у кіноринку Toronto Intarnational Film Festival - міжнародного престижного кінофестивалю в Торонто, Канада.

The Toronto International Film Festival (TIFF) - щорічний кінофестиваль, який проводиться в Торонто з 1976 року. У цьому році 37-й фестиваль розпочався традиційно, в вересневий четвер, після канадського «Дня працівників», тобто - 6 вересня і буде проходити 10 днів до 16 вересня.

читать дальше
Робота над фільмом "Синевир" завершена
07-09-2012 16:40

Друзі! Гарна новина! Робота над фільмом завершена. Наша команда попрацювала на славу! Картинка і 3D вийшли відмінними!

Тепер "Синевир" відправляється  на кіноринк в Санкт-Петербурзі і Торонто.

Рахуємо дні до прем'єри ,щоб показати Вам нашу роботу.

 

читать дальше
Нашi проекти

Всi проекти