Новини та оновлення

30
Синевир показали на Міждународному Одеському кінофестивалі
11:52 07/2013

Друзі,

Хочемо поділиться з Вами хорошими новинами.

У рамках секції "Українські гала-прем'єри Одеського кінофестивалю" відбувся показ довгоочікуваного вітчизняного 3D-хоррора "Синевир".

Фільм жахів представили глядачам продюсер Володимир Хорунжий, сценарист Олександр Алешечкін і Олексій Кашин (3D Planet supervisor-3D) Дія першого українського фільму жахів у форматі 3D, "Синевир", відбувається в радянських Карпатах, в районі озера Синевир - таємничого місця, де туристів очікують дивні події, що порушують спокійний плин приємного відпочинку далеко від цивілізації ... адже ніхто з друзів не підозрював, що там хтось є ...

Зал був переповнений і ніхто не йшов, чекаючи розв'язки. реакція публіки була різною, але в 99% випадків вона була! Ми безмежно раді через те, що фільм не залишив байдужим нікого з присутніх на показі. Було багато позитивних відгуків про якість картинки в 3D і звуку. Таким чином, глядачі на МОКФ підтвердили думку журі Московського Міжнародного фестивалю 3D, на якому «Синевир» отримав Гран-прі в лютому 2013.

Зараз повним ходом йде підготовка до виходу фільму в прокат восени, так що чекати залишилося зовсім недовго.

Дякуємо що залишаєтеся з нами. Слідкуйте за останніми новинами у нас на сайті і на офіційних сторінках в соц мережах.

читати далi
06
Де ж Синвир ?
21:24 02/2013

Дорогі друзі!


Ми отримали від ваc багато питань через соц. мережі та на сайті фільму "Синевир".


Відповідь на питання, яке вас цікавить "Де ж Синевир?" -


Найголовніше для нас - це бажання зробити "Синевир" 3D незабутнім фільмом по картинці і звуку для нашого глядача. Весь процес постпродакшн був досить складним, адже ми прийняли рішення задіяти виключно Українські компанії по створенню відео та звукового ряду для першого на Україні 3D жанрового кінофільму. У результаті складної і копіткої роботи ми послали наш фільм на Третій Міжнародний 3D - стерео кінофестиваль в Москві. З 17-ти робіт представлених на конкурс "Синевир" отримав Гран При, як кращий повнометражний фільм 3D.

(http://3dfest.ru/winners.html)

Журі, яке складається з професорів по 3D-технологіям, кінокритиків і представників Міністерства культури Росії підтвердило думку всіх, кому довелося побачити наш фільм. Ми сподіваємося, що вам він теж сподобається.Зараз ми активно ведемо переговори з прокатниками і вибираємо дату виходу фільму на екран.


Слідкуйте за новинами на офіційній сторінці та на сайті фільму, як тільки стане відома дата - ви дізнаєтеся про це першими! Дякуємо  за  інтерес до нашого проекту і що залишаєтеся з нами.З повагою,

команда

в Q. Production Studio

читати далi
08
"Закохані в Київ" на 21-ому SLIFF
13:08 10/2012

Короткометражки з «Закоханих у Київ» пройшли офіційний відбір на 21-му St. Louis International Film Festival, США і будуть показані в програмі цього престижного щорічного фестивалю в листопаді

http://www.cinemastlouis.org/home

читати далi
Всi новини
Ласкаво просимо на сайт компанії inQ.


Продакшн-студію inQ було засновано у 2010 році як результат 5-річної роботи згуртованої команди фахівців у галузі українського кіно.
НАША МЕТА:
- репрезентувати український кінематограф на міжнародній культурній арені;
- продемонструвати інвестиційну привабливість України для представників світового кінобізнесу;
- надати змогу для самореалізації та творчого зростання талановитим українським діячам кіно.


Зворотнiй вз'язок
Навігація

Про нас Новини Проекти Послуги Партнери Контакти
Нашi проекти

Всi проекти